خواص کریستال ها

کریستال ها برای استخراج یا تغییر جهت انرژی و همچنین برای تولید قدرتی که با سنگی در ارتباط است به کار میروند. کریستال ها همچنین برای التیام و برقراری مجدد تعادل استفاده میشوند.

کار با کریستال ها و سنگ ها به ما کمک میکند با انرژی طبیعی زمین برای افزایش توانایی و موهبت های خود تماس برقرار کنیم.

همچنین به تعادل و التیام کمک میکند. کریستال ها میتوانند به روش های گوناگونی برای مقابله با چالش های مختلف استفاده شوند.

روش های بسیاری برای کار با کریسیتال ها وجود دارد. یکی از روش های رایج ، نگه داشتن یک کریستال کوچک به همراه خود است، چه به عنوان گردنبند، چه گوشواره یا دستبند یا حتی در جیب.

حمل کردن کریستال ها با خود فرکانس آن را در طول روز با شما در تعامل نگه میدارد. ره دیگری برای استفاده از سنگ ها خصوصا در زمان التیام چاکرا، قرار دادن کریستال مخصوص بر روی آن و انجام مدیتیشن در حالی که سنگ ها تاثیر فعالیت شما را چه برای رهاسازی چیزی از چاکرایی به خصوص یا تزکیه موهبت ها یا تغییر الگوها یا برای هدفی دیگر چند برابر میکنند، می باشد.

همه چیز از انرژی تشکیل شده و با فرکانس مخصوص به خود ارتعاش ایجاد میکند. کریستال ها نیز هرکدام ارتعاش و هدف خود را دارند. با انتخاب کریستالی که برای رسیدن به هدف خاصی به شما کمک میکند. یا با جذب شدن به کریستالی خاص، در حالی که سنگ به طور مستقیم با جسم شما کار میکند، خود را با ارتعاش آن سنگ در یک راستا قرار میدهید.

برای مثال رز کوارتز به کاهش فشار خون کمک میکند.

کریستال ها زیبایی بصری دارند، موثرند، استفاده از آنها آسان است و تطبیق پذیرند. تاثیر کریستال ها به التیام هم به سادگی احساس میشود.

منبع: کتاب چاکرا درمانی ، نوشته: مارگاریتا آلکانتارا – ترجمه: مرضیه ناصرخانی

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x