آیا ماجرای کسانی که سفر در زمان را تجربه کردند حقیقت دارد؟

در سال‌های اخیر برخی افراد مدعی شده‌اند که از آینده آمده‌اند و مسافر زمان هستند. همچنین تصاویری یافت شده که مربوط به گذشته بوده اما فردی در تصویر وجود دارد که انگار متعلق به آینده است و گفته میشود که این تصاویر نشان دهنده سفر در زمان است.

امروز می‌خواهیم بررسی کنیم که ماجرا از چه قرار است؟

چون موارد زیاد هستند چند مورد مشهور را بررسی میکنیم و نتیجه نهایی را طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم در آخر توضیح میدهیم.

ماجرای مردی که با تیپ و قیافه امروزی در یک عکس قدیمی است!

مسافر زمان

تصویر فوق در شبکه‌های مجازی خبرساز شده بود و این تصویر واقعی است یعنی فتوشاپ نیست. شما مردی را میبینید که عینک آفتابی و لباس‌های تقریبا امروزی به تن دارد.

به نظر میرسید پوشش این فرد از اطرافیانش جدیدتر است.

این عکس متعلق به سال 1941 است.

اما هیچ ارتباطی به سفر در زمان ندارد!

طرح روی لباس این شخص متعلق به مونترال مارونز یک تیم هاکی روی یخ است که در آن زمان برخی مردم آن را میپوشیدند.

پوشش این سبکی حتی از چندین سال قبل این عکس هم وجود داشته است.

مسافر زمان 1941

عینک آفتابی هم در آن زمان وجود داشته است و حتی سالها قبل از آن هم وجود داشته است اما برعکس امروزه که اکثرا از آن استفاده میکنند، قبلا کمتر کسی از عینک آفتابی استفاده میکرد.

تحقیقات بیشتر حاکی از آن است که ظاهر امروزی این مرد چندان جدید نبوده است. سبک عینک آفتابی او اولین بار در دهه 1920 ظاهر شد.

شما در سریال داوینچی شیاطین، میبینید که در زمان داوینچی هم عینک آفتابی وجود داشته است و اتفاقا مدل آن شبیه همین تصویر است یعنی در کناره های عینک یک قسمت اضافه دارد که این مدل در گذشته مد بوده است.

عینک داوینچی

وسایل امروزی در عکس ها و فیلم های قدیمی!

در برخی تصاویر گفته میشود که وسیله‌ای شبیه موبایل دیده میشود و این عجیب است چون موبایل اختراع نشده است. اما درواقع در آن زمان وسایلی مانند واکمن ، رادیوهای جیبی و دوربین‌های عکاسی بوده‌اند که همگی از نظر شکل و اندازه شبیه موبایل بوده‌اند و چون در همه این تصاویر کیفیت تصویر پایین است به درستی نمیتوان تشخیص داد که چه چیزی در تصویر است اما باید بدانید که وسایلی شبیه موبایل در آن زمان بوده‌اند.

سفر در زمان تلفن همراه

مسافران زمان

تصویر فوق مربوط به یک مسابقه بوکس است که در سال 1995 انجام شده و برخی میگویند چون در آن زمان موبایل‌های دوربین دار هنوز اختراع نشده بودند پس این شخص که در حال فیلم گرفتن از مسابقات است یک مسافر زمان است.

اما جالب است بدانید که در آن زمان دوربین‌های فیلم برداری کوچک با همین شکل و اندازه وجود داشته اند و ممکن است این شخص هم یکی از این دوربین‌ها را داشته است.

در تصویر زیر چند نمونه از این دوربین‌ها که متعلق به آن زمان بوده‌اند را میبینید:

دوربین های قدیمی

حقیقت ماجرای تلفن 800 ساله !

یکی دیگر از موارد، تصویر زیر است که به نظر میرسد که یک آثار باستانی است و در شبکه‌های اجتماعی اینطور پخش شده که یک موبایل باستانی متعلق به تمدن سومر است.

اما در حقیقت یک اثر هنری از استدیو آلمانی Art Replik میباشد که توسط Karl Weingartner در سال 2012 ساخته شده و باستانی نیست.

او تصویری از این شی را در سال 2012 در فیسبوک خود منتشر کرد و سه سال بعد سایت کلوپ تئوری‌های توطئه، این عکس را منتشر کرد با این عنوان که تلفن همراه 800 ساله در اتریش یافت شد!

شایعه تلفن همراه 800 ساله

سپس کانال یوتیوبی مشهور Paranormal Crucible با ساخت کلیپی در این مورد به این شایعه دامن زد.

آقای Karl Weingartner سازنده این شیء در سال 2016 طی مصاحبه ای‌اعلام کرد که تمام شایعات پخش شده بدون اجازه او صورت گرفته است.

ماجرای مردی که به آینده رفته است!

او مدعی شد ماموران سازمان سیا او را از خانه‌اش دزدیده و بعد مجبور کرده‌اند سوار یک ماشین زمان شود!

حالا چطور ممکن است که چنین اتفاق‌هایی بیافتد و بعدا او بتواند بیاید و در یوتیوب کلیپ بگذارد؟!

اصلا آیا برای استفاده از دستگاه سفر در زمان یک نفر را میدزدند؟! یعنی در تشکیلات خودشان یک نفر پیدا نمیشود؟!

مردی که به آینده سفر کرد

خود کلیپ آنقدر غیر منطقی است که وقتی آن را ببینید متوجه میشوید که ساختگی است.

این شخص میگوید به شهری در آینده رفته است و دانشمندان به او مقداری دلار داده اند که در آینده بتواند مخارج خود را تامین کند!

احتمالا هدف سازندگان این شایعه این بوده که بگویند دلار آنقدر قدرتمند است که در آینده هم استفاده میشود ولی آیا پولِ الان در آینده ارزش دارد؟

او شهرهای آینده را طوری توصیف میکند که همه ما هم میتوانیم بدون سفر به آینده توصیف کنیم!

اینکه ساختمان‌ها در آینده شیشه‌ای هستند یا سوخت‌های فسیلی کنار میروند، چیز دور از ذهنی نیست و همین اکنون هم چنین شهرهایی در حال ساخته شدن هستند.

اگر کسی در زمان سفر کرده باشد هرگز آن را فاش نمیکند و اگر بخواهد فاش کند قطعا دلایل بسیار بهتری برای اثبات حرف‌هایش خواهد داشت.

راستی چرا این افراد که مدعی هستند در زمان سفر کرده‌اند هیچ کدام از کرونا حرفی نزده بودند؟! 

آنها باید بتوانند به راحتی مواردی در مورد آینده بگویند که همه حرفشان را باور کنند، البته به شرطی که در زمان سفر کرده باشند!

افراد شبیه به هم در تاریخ! ماجرای عکس پوتین در صد سال پیش!

یکی دیگر از دلایل یا به اصطلاح اسناد مربوط به سفر در زمان مربوط به اشخاصی هستند که تصویرشان در چند قرن پیش نیز وجود داشته است!

پوتین 100 سال پیش

سفر در زمان پوتین

پوتین در سال ۱۹۵۲ به دنیا آمده است و دو تصویر سمت چپ متعلق به او نیست. او در جنگ های جهانی شرکت نداشته است.

مگر داستان تولد پوتین را نشنیده اید؟!

در زمان جنگ جهانی اول، پدر پوتین بعد از آسیب‌هایی که در جنگ دیده بود برای مرخصی به خانه برمیگردد. وقتی به نزدیکی خانه‌شان میرسد با انبوهی از جسدها مواجه میشود. نزدیک‌تر که میرود همسرش را در میان اجساد میبیند که گویی به علت بیماری خیال کرده‌اند او مرده است و با باقی اجساد در یکجا قرار داده‌اند.

پدر پوتین به سرعت به نزد آن افراد رفته و از آنها می‌خواهد جسد همسرش را به او تحویل دهند. او همسرش را در آغوش می‌گیرد و بعد از بررسی وضعیت او متوجه می‌شود که همسرش هنوز زنده است.

او همسرش را به آپارتمان خودشان برده و تا زمانی که سلامتی‌اش را به دست بیاورد از او مراقبت می‌کند. درست هشت سال بعد در سال ۱۹۵۲ پسر آنها، ولادیمیر، متولد می‌شود.

تصاویر شبیه به هم در جهان زیاد هستند، از بین میلیاردها نفر که روی زمین زندگی کرده‌اند طبیعی است برخی چهره‌ها شبیه هم باشند.

به تصاویر زیر که چند نمونه از این تصاویر هستند نگاه کنید!

افراد شبیه به هم در تاریخ

جانی دپ در تاریخ سفر در زمان

آیا سفر در زمان انجام شده است؟

توجه داشته باشید، اینکه سفر در زمان از نظر علمی شدنی باشد، دلیل بر این نیست که شخصی از خود ویدیو پخش کند و بگوید من مسافر زمان هستم.

همانطور که ما قبلا تعدادی از عکس های جعلی یوفو را افشا کردیم اما به این معنی نیست که یوفو وجود ندارد یا فرازمینی ها وجود ندارند.

دانشمندان در این زمینه به دو دسته تقسیم میشوند، عده‌ای سفر در زمان را غیر ممکن و عده‌ای ممکن میدانند.

کورت گودل ریاضیدان اتریشی توانست برمبنای معادلات اینشتین راهی برای سفر به گذشته را از نظر تئوری مطرح کند که هنوز به صورت عملی اثبات نشده‌اند.

سفر در زمان خصوصا به گذشته، با پارادوکس‌هایی همراه است که همین باعث شده است عده‌ای آن را ناممکن بدانند.

من در کتابم با نام اثر آیندگان مدعی شده ام که ماشین زمان اختراع شده و بشر با آن به گذشته سفر کرده است و تغییراتی را در جهان ایجاد کرده است.

همانطور که از بمب اتم زمانی که اختراع شد فورا برعلیه کشوری دیگر استفاده شد؛ از ماشین زمان هم همین استفاده میشود. شاید تمدنی مثل آتلانتیس در آینده یک ابرقدرت بوده است و تنها راه نابودی آن سفر به گذشته بوده است.

من در کتابم شواهد زیادی ارائه کرده ام. شواهدی معتبر از رد انسانهایی متعلق به آینده که در گذشته وجود داشته اند. مانند فسیل ردپای کفش در زمانی که هنوز کفش به شکل امروزی اختراع نشده بود یا نقشه هایی منطبق بر نقشه های هوایی در زمانی که هنوز بشر به ارتفاعات بالا دست پیدا نکرده بود و درک درستی از ساختار زمین نداشت. یا اینکه در کتیبه مهاباراتا توصیف یک انفجار اتمی شبیه آنچه در ژاپن رخ داد، شرح داده شده است.

من در آن کتاب ایرادهای نظریه فرازمینی های باستان یعنی آنچه اریک فون دانیکن در کتاب ارابه خدایان گفته است را شرح داده ام و مدعی شدم تمدن های گذشته با آیندگان در ارتباط بوده اند و آنها را خدایان پنداشته اند.

این نظریه کاملا جدید و جالب است و مباحث عجیبی را مطرح میکند. همچنین ساختار زمان، دلیل پیدایش زمان و چگونگی غلبه بر آن را شرح داده ام. 

اگر علاقمند به این کتاب هستید میتوانید از دیجی کالا خریداری کنید:

لینک کتاب اثر آیندگان در دیجی کالا

لینک نسخه پی دی اف کتاب در کتابراه

 

 

مطالب مشابه از ذهن آموز:
خبرنامه
خبرم کن از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
omid

سلام.
ولی خب چطور ممکنه اینده ای که هنوز ساخته نشده. یکی بیاد به گذشته و ما اونو ببینیم؟
به نظر من که نمیتونیم شاهد این باشیم حتی اگر در اینده ماشین سفر در زمان ساخته بشه!
گذشته گذشته. حتی اگر به گذشته سفر کنیم نمیتونیم با کسی تعامل داشته باشیم. چون اون مثل یک فیلم میمونه.. دیگه کسی اختیار نداره.

omid

پی صحبت هاتون گفتم.
گفتین اگر ماشین زمان هست چرا کسی به زمان ما نیومده!
من میگم هنوز آینده ای که ساخته نشده چطور چنین چیزی ممکن هست؟
یعنی کل دنیای مثل فیلم هست. ؟
نمیشه که!!!

4
0
خوشتان آمد، کامنت بگذارید!x